ЗДОБУТКИ
Сумського будівельного коледжу у 2021 році
Освітня діяльність коледжу у 2021 році відбувалась динамічно, незважаючи на карантинні обмеження. Академічна мобільність педагогічних працівників коледжу дала змогу адекватно відреагувати на освітні виклики, пов’язані з заходами боротьби з пандемією. Викладачі та студенти коледжу є активними учасниками науково-дослідних, інноваційних заходів, творчих та професійних конкурсів, олімпіад та конференцій (більшість яких відбувались в онлайн-форматі) інтернет-форумів.
За напрямом науково-дослідної та методичної роботи слід відзначити високу результативність залучення викладачів та студентів до участі в науково-практичних конференціях міжнародного, всеукраїнського та регіонального рівнів.
Науково-дослідна та методична робота педагогічних працівників коледжу в 2021 році була реалізована через участь у міжнародних інтернет-конференціях, семінарах, вебінарах, майстер-класах.
У напрямку міжнародного співробітництва:
- Міжнародна науково-практична конференція «Стан держави під час пандемії коронавірусної хвороби» (Созонова Н.О., завідувач землевпорядно-економічного відділення, викладач обліково-економічних дисциплін);
- Міжнародна науково-практична конференція «Проблемні аспекти в економіці, фінансах та управлінні» (Созонова Н.О., завідувач землевпорядно-економічного відділення, викладач обліково-економічних дисциплін);
- ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми і перспективи (Терещенко О.М., викладач економічних дисциплін);
- Міжнародний науково-педагогічний семінар «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва» (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач обліково-економічних дисциплін);
- Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-практичні аспекти розвитку економіки, обліку, фінансів та права» (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач обліково-економічних дисциплін);
- IX Міжнародна науково-практична конференція «Лабіринти реальності» (Лях М.В., викладач фізичного виховання, захисту України);
- ХХ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту різних груп населення» (Мельник С.А., викладач фізичного виховання та фізичної культури);
- Міжнародна науково практична конференція молодих учених «Підготовка фахівців з фізичної культури та фізичної реабілітації на сучасному етапі: проблеми теорії та практики» (Мельник С.А., викладач фізичного виховання та фізичної культури);
- Міжнародна студентська наукова конференція «Перспективні галузі наукових досліджень: динаміка та тренди» (Придатко І.В., голова циклової комісії виробничо-технологічних дисциплін, викладач спецдисциплін);
- Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Придатко І.В., голова циклової комісії виробничо-технологічних дисциплін, викладач спецдисциплін);
- Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Старинська Л.М., викладач економіки будівництва);
- IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та практичні аспекти розвитку науки та освіти» (Подварський І.А., викладач суспільних дисциплін);
- ХХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання, проблеми та перспективи розвитку гуманітарного знання у сучасному інформаційному просторі: національний та інтернаціональний аспекти» (Чижов О.І., викладач суспільних дисциплін);
- Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих дослідників «Інновації в науці: сучасний вимір» (Голофост Ю.А., викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури);
- Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих дослідників «Інновації в науці: сучасний вимір» (Садова І.В., викладач української мови і літератури);
- Міжнародний науково-педагогічний семінар «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва» (Сидора В.П., заступник директора з начально-виховної роботи, викладач української мови, української мови за професійним спрямуванням, етики ділового спілкування);
- VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Формування мовного естетичного ідеалу засобами навчальних дисциплін»(Бундак М.В., викладач української мови, зарубіжної літератури);
- Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Лапко С.В., викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням);
- Міжнародна науково-технічна конференція студентів і молодих вчених (Лебединський С. О., викладач фізики, астрономії);
- LХVІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Перспективні напрямки наукових досліджень» (Максименко О.В., викладач розрахункових дисциплін);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри 2021» (Доб’я О.В., голова циклової комісії графіки і архітектури, викладач архітектурних дисциплін);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри 2021» (Василець В.Р., викладач архітектурних дисциплін);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри 2021» (Шевченко О.Ю., викладач архітектурних дисциплін);
- Міжнародний науково-педагогічний семінар у Вищій Школі Агробізнесу в Ломжі (Польща) «Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва» (Сидора В.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач української мови, української мови за професійним спрямуванням, етики ділового спілкування; Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач економічного аналізу, економіки будівництва, фінансів підприємства, нормативно-правового регулювання оціночної діяльності).
На всеукраїнському та регіональному рівнях педагогічні працівники та студенти взяли участь у таких заходах:
- Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Організація навчального процесу. Новий освітній простір» (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач обліково-економічних дисциплін);
- ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач обліково-економічних дисциплін);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива - 2021» (Соколенко С.М., викладач економічних дисциплін, креслення);
- Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Старинська Л.М., викладач економіки будівництва);
- Онлайн-конференція «Роль педагогічної практики у професійному становленні майбутнього вчителя історії» (Гумен С.Ф., голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії України, всесвітньої історії);
- VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи» (Гумен С.Ф., голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії України, всесвітньої історії);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді України «Перспектива – 2021» (Гумен С.Ф., голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії України, всесвітньої історії);
- V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах післядипломної освіти» (Гумен С.Ф., голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії України, всесвітньої історії);
- ІХ інтернет-форумі «GeoWeek 2021» (Мартиненко О.В., викладач біології, екології, географії);
- ІV Всеукраїнська науково – практична конференція з екології на тему: «Земля не нам належить – ми Землі» (Мартиненко О.В., викладач біології, екології, географії);
- IX Всеукраїнська науково-практична конференція «Історико-філософські дослідження молодих учених» (Чижов О.І., викладач суспільних дисциплін);
- ІІІ Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» (Чижов О.І., викладач суспільних дисциплін);
- VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи» (Муха О.С., викладач суспільних дисциплін);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді України «Перспектива – 2021» (Муха О.С., викладач суспільних дисциплін);
- VIII Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання суспільних та гуманітарних дисциплін в умовах розбудови сучасної школи» (Подварський І.А., викладач суспільних дисциплін);
- ХІХ конференція з фізики високих енергій та ядерної фізики (Лебединський С. О., викладач фізики, астрономії);
- VII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених, науково-педагогічних працівників та фахівців з міжнародною участю (Лебединський С. О., викладач фізики, астрономії);
- Всеукраїнська наукова конференція (з міжнародною участю) «Актуальні проблеми теорії і методики навчання математики» (Скубко Н. О., викладач математики);
- V Всеукраїнська науково-методична практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» (Удод І.В., викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням);
- ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» (Удод І.В., викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням);
- V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: Теорія і практика» (Садова І.В., викладач української мови і літератури);
- V Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: Теорія і практика» (Голофост Ю.А., викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді» (Голофост Ю.А., викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива - 2021» (Шипілова І.Ю., голова циклової комісії філологічних дисциплін, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням);
- Всеукраїнська науково-практична онлайн- конференція «Освітній практикум: безбар’єрне освітнє середовище для дітей з особливими потребами» (Сидора В.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач української мови, української мови за професійним спрямуванням, етики ділового спілкування);
- ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика» (Сидора В.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач української мови, української мови за професійним спрямуванням, етики ділового спілкування; Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач економічного аналізу, економіки будівництва, фінансів підприємства, нормативно-правового регулювання оціночної діяльності);
- V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах післядипломної освіти» (Лебідь О.В., викладач української мови і літератури);
- VІІ Всеукраїнська заочна науково-практична конференція «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності: сучасні реалії України» (Лебідь О.В., викладач української мови і літератури);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді» (Лебідь О.В., викладач української мови і літератури);
- V Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Інноваційні технології розвитку особистісно-професійної компетентності педагогів в умовах післядипломної освіти» (Бундак М.В. викладач української мови, зарубіжної літератури);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» (Доб’я О.В., голова циклової комісії графіки і архітектури, викладач архітектурних дисциплін);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти/ Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2021»/ пленер «Лінії міста 2021» (Вінтоняк І.В., завідувач архітектурного відділення, викладач архітектурних дисциплін);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти/ Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2021»/ пленер «Лінії міста 2021» (Доб’я О.В., голова циклової комісії графіки і архітектури, викладач архітектурних дисциплін);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти/ Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2021»/ пленер «Лінії міста 2021» (Саєнко Д.Ю., викладач архітектурних дисциплін);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти/ Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2021»/ пленер «Лінії міста 2021» (Василець В.Р., викладач архітектурних дисциплін);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти/ Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2021»/ пленер «Лінії міста 2021» (Шевченко О.Ю., викладач архітектурних дисциплін);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива – 2021» (Вареник А.В., викладач креслення);
- Регіональна конференція «Краєзнавчі діалоги: Сумщина у сув’язі тисячоліть» (Лебідь О.В., викладач української мови і літератури);
- Регіональна конференція «Краєзнавчі діалоги: Сумщина у сув’язі тисячоліть» (Гумен С.Ф., голова циклової комісії суспільних дисциплін, викладач історії України, всесвітньої історії).
Залучення студентів коледжу до участі в конкурсах та олімпіадах у 2021 році до певної міри було обмежене дистанційною формою, у той же час викладачі доклали чималих зусиль щодо залучення студентської молоді та її підготовки до участі, про що свідчать дипломи учасників та переможців:
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Нанка Дар’я (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Железняк Анна (студентка групи АП-18);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджений Білевич Володимир (студент групи О-2);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагородженаЖелезняк Анна (студентка групи АП-18);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Фірсова Єлизавета (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Бобошко Ольга (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагородженийБілевич Володимир (студент групи О-2);
- Дипломом ІІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагородженийДзябенко Мирослав (студент групи АП-21);
- Дипломом І ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Ликова Ангеліна (студентка групи ОД-11);
- Дипломом І ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджений Шияновський Нікіта (студент групи ОД-11);
- Дипломом І ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Бобошко Ольга (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджений Білевич Володимир (студент групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Созонова Анастасія (студентка групи ОД-10);
- Дипломом ІІ ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Нанка Дар’я (студентка групи АП-20);
- Дипломом ІІІ ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджений Дзябенко Мирослав (студентгрупи АП-21);
- Дипломом ІІІ ступеняXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики нагороджена Іваненко Олександра (студентка групи АП-23);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Добровольська Валентина (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Галіченко Карина (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Вакула Анна (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови Биков Микола(студент групи АП-18);
- Дипломом ІІ ступеня VІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Сизонова Анастасія (студентка групи ОД-10);
- Дипломом ІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Назаренко Владислав(студент групи ОД-10);
- Дипломом ІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови Железняк Анна (студентка групи АП-18);
- Дипломом ІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови Ігнатенко Василина (студентка групи АП-19);
- Дипломом ІІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Коляда Іван(студент групи Д-2);
- Дипломом ІІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Родін Микола (студент групи О-1);
- Дипломом ІІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Одінцова Софія (студентка групи АП-21);
- Дипломом ІІІ ступеня VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагородженаАлександрова Марина (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Биков Микола (студент групи АП-20);
- Дипломом І ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Карпенко Софія (студентка групи ЗВ-21);
- Дипломом ІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Галіченко Каріна (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Агапова Олександра (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Моісеєнко Каріна (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Штиб Дар’я (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Железняк Анна (студентка групи АП-18);
- Дипломом ІІІ ступеня ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Одненко Володимир (студент групи Б-21);
- Дипломом І ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Добровольська Валентина (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Агапова Олександра (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Кузнєцова Марія (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Шудрик Ярослав (студент групи Б-21);
- Дипломом І ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Павленко Дарина (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Вакула Анна (студентка групи АП-20);
- Дипломом ІІ ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Созонов Дмитро (студент групи О-1);
- Дипломом ІІІ ступеня Х Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Попова Крістіна (студентка групи АП-21);
- Дипломом ІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Зарецький Костянтин (студент групи Б-11);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Курасов Олег (студент групи О-3);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Добровольська Валентина (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Штиб Дар’я (студентка групи О-2);
- Дипломом ІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Галіченко Каріна (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Астапова Ганна (студентка групи АП-22);
- Дипломом ІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Омельченко Валерія (студентка групи АП-22);
- Дипломом ІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Агапова Софія (студентка групи АП-22);
- Дипломом ІІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджений Поляч Данііл (студент групи Д-2);
- Дипломом ІІІ ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови нагороджена Мироненко Олеся (студентка групи АП-22);
- Золотим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Астапова Ганна (студентка групи АП-22);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Рижова Поліна (студентка групи ЗВ-11);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Карпенко Софія (студентка групи ЗВ-21);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Моісеєнко Каріна (студентка групи О-2);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Нанка Дар’я (студентка групи АП-20);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Омельченко Валерія (студентка групи АП-22);
- Срібним сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Агапова Софія (студентка групи АП-22);
- Бронзовим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Добровольська Валентина (студентка групи О-2);
- Бронзовим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Берестовська Поліна (студентка групи О-2);
- Бронзовим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Вакула Анна (студентка групи АП-20);
- Бронзовим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджена Александрова Марина (студентка групи АП-20);
- Бронзовим сертифікатом ІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “GreenwichPRO” для здобувачів професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (на базі 9 класів) нагороджений Глупак Ігор (студент групи АП-21);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Штиб Дар’я (студентка групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Снаговський Станіслав (студент групи АП – 18);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Мілашич Тимофій (студент групи АП – 18);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Моісеєнко Карина(студентка групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Манько Дмитро (студент групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Майборода Артур (студент групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Кравченко Анастасія (студентка групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Железняк Анна (студентка групи АП – 18);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Добровольська Валентина (студентка групи О – 2);
- Дипломом І ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Білевич Володимир (студент групи О – 2);
- Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Галіченко Карина (студентка групи О – 2);
- Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджений Москаленко Єгор (студент групи Б – 11);
- Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу «Безпечний інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На Урок» нагороджена Кочетова Дар’я (студентка групи О – 2);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури нагороджена Вакула Анна (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури нагороджена Александрова Марина (студентка групи АП-20);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури нагороджена Моісеєнко Каріна (студентка групи О-2);
- Дипломом І ступеня ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з української мови та літератури нагороджена Грабовська Адріана (студентка групи АП-22);
- Дипломом переможця за зайняте І місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь-2021» нагороджена Штиб Дар’я (студентка групи О-2);
- Дипломомпереможця за зайняте І місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь-2021» нагороджена Галіченко Каріна (студентка групи О-2);
- Дипломом призераза зайняте ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь-2021» нагороджена Агапова Олександра (студентка групи О-2).
Досягненням у розвитку наукового потенціалу молоді є участь студентів у науково-практичних конференціях:
- Міжнародна науково-практична конференція «Проблемні аспекти в економіці, фінансах та управлінні» (Созонов Д., студент групи О-1, керівник Созонова Н.О.);
- ІV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми і перспективи» (Ткаченко В.В., студентка групи О–1, керівник Терещенко О.М.);
- Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-практичні аспекти розвитку економіки, обліку, фінансів та права» (Біденко Є., студентка групи БО-31, керівник Ткаченко Н.С.);
- Міжнародна студентська наукова конференція «Перспективні галузі наукових досліджень: динаміка та тренди» (Ключко Д., студентка групи АП-15, Христославенко К., студентка групи АП-14, Брижик Л., студентка групи ОД-7, керівник Придатко І.В.);
- Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Євтушенко І., Жаворонкова А., студентки групи ОД-7, керівник Придатко І.В.);
- Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Манишев І., Оксьома Б., студенти групи Б-42, керівник Старинська Л.М.);
- IIІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та практичні аспекти розвитку науки та освіти» (Румега Н., студент групи Б-12, керівник Подварський І.А.);
- Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (Тіунов Я., студент групи Б-42, керівник Лапко С.В.);
- LХVІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Перспективні напрямки наукових досліджень» (Шелудько В., студент групи Б-32, керівник Максименко О.В.);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри2021» (Денисенко О., студент групи АП-16, керівник Доб’я О.В.);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри2021» (Жаворонкова А., студентка групи ОД–7, керівник Василець В.Р.);
- V Міжнародна науково-практична конференція «Функції дизайну в сучасному світі: виміри2021» (Христославенко К., студентка групи АП-14, керівник Шевченко О.Ю.).
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива - 2021» (Бесараб К., Перевізник В. (студентки групи ОД–9), Петрова В., Курда О., студентки групи АП-14), керівник Соколенко С.М.);
- Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (Грищанков С.,Андрієнко В., студенти групи Б-42, керівник Старинська Л.М.);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді України «Перспектива – 2021» (Бобошко О., Шудрик В.(студенти групи АП–20, керівник Гумен С.Ф.);
- ІХ інтернет-форумі «GeoWeek 2021» (Биков М., студент групи АП-18, керівник Мартиненко О.В.);
- ІV Всеукраїнська науково – практична конференція з екології на тему: «Земля не нам належить – ми Землі» (Мировицький С., студент групи Б-21, керівник Мартиненко О.В.);
- ІІІ Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» (Івлева А.Д. (студентка групи Б–21, керівник Чижов О.І.);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді України «Перспектива – 2021» (Загорулько І., Грищанков С., студенти групи Б-42, керівник Муха О.С.);
- V Всеукраїнська науково-методична практична конференція «Особистісно-професійна компетентність педагога: теорія і практика» (Третяк А., студент групи Б-31, керівник Удод І.В.);
- ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи» (Третяк А., студент групи Б-31, керівник Удод І.В.);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді» (Ворона Є., студент групи Б-21, керівник Голофост Ю.А.);
- Всеукраїнська наукова конференція для творчої молоді «Перспектива - 2021» (Воробйова А., студентка групи АП–16, керівник Шипілова І.Ю.);
- Всеукраїнська наукова очно-заочна конференція для творчої молоді «Тенденції та перспективи розвитку науки очима творчої молоді» (Александрова М., студентка групи АП-20, керівник Лебідь О.В.);
- ІХ інтернет-форумі «GeoWeek 2021» (Верхотуров Ю., Кузьменко А. студенти групи ЗВ-31, керівник Харченко В.А.);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти (Попова Ю., студентка групи АП-14, керівникВінтоняк І.В.);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти (Басараб Р.,Денисенко О.,Печенюк О.,Хмара А. (студенти групи АП-16),Охріменко А.,Пасічник К.,Романенко О.,Воробйова А., студенти групи АП-17, керівник Доб’я О.В.);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти (Куц Д.,Попова Ю. (студенти групи АП-14, керівникСаєнко Д.Ю.);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти (Христославенко К., Бікетов О.(студенти групи АП-14, керівник Василець В.Р.);
- VІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти (Сергієнко В., Титаренко М. (студентки групи АП-14, керівник Шевченко О.Ю.);
- Всеукраїнська Наукова конференція для творчої молоді «Перспектива – 2021» (Бесараб К., Перевізник В. (студентки групи ОД–9, керівник Вареник А.В.).
Протягом 2021 року викладачі постійно здійснювали інноваційну діяльність та трансфер технологій у сфері освіти, долучаючись до науково-практичних семінарів, воркшопів, освітніх інтернет-форумів, конференцій зі співпраці бізнесу та освітньої сфери тощо:
- 9th International Workshop on Mechanisms of Vacuum Arcs/ Міжнародна онлайн-конференція Quantum oscillations as a possible way of the increasing pre-breakdown fіeld emission current (Лебединський С. О., викладач фізики, астрономії);
- ІХ інтернет-форум «GeoWeek 2021» (Харченко В.А., голова циклової комісії землевпорядних дисциплін, викладач);
- ІХ інтернет-форум «GeoWeek 2021» (Бредіхіна І.В., викладач землевпорядних дисциплін);
- ІХ інтернет-форум «GeoWeek 2021» (Резвушкін Ю.Б., викладач геодезії);
- Всеукраїнська онлайн-конференція для викладачів англійської Teaching ExpertsМовний центр "Поліглот" за підтримки Cambridge English, Ukraine (Удод І.В., викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням);
- Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар «STEM-освіта: ресурси та перспективи розвитку в 2020-2021 навчальному році» (Дермильова В.М., завідувач навчально-виробничої практики, викладач технології і організації будівельного виробництва);
- Конференція зі співпраці бізнесу та університетів «Uni-bizbridge 5». Адаптація навчального процесу та дуальної освіти до онлайн режиму (Дермильова В.М., завідувач навчально-виробничої практики, викладач технології і організації будівельного виробництва);
- Онлайн-семінар з підготовки працівників (внутрішньокорпоративних експертів) відповідальних за підготовку до акредитаційної експертизи закладів фахової передвищої освіти на базі Державної освітньої установи «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» Державної служби якості освіти України (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи);
- Онлайн-навчання з написання заявок на участь у міжнародних проєктах за програмою підвищення кваліфікації викладачів, співробітників міжнародних відділів закладів фахової передвищої освіти у формі тренінгу-практикуму на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти (Ткаченко Н.С., заступник директора з навчально-методичної роботи);
- Круглий стіл на тему: «Педагогіка співробітництва в умовах цифровізації освітнього процесу» у Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (Созонова Н.О., завідувач землевпорядно-економічного відділення, Дудкіна Н.О., завідувач будівельного відділення, Вінтоняк І.В., завідувач архітектурного відділення).
У 2021 році активна освітня діяльність педагогічних працівників була відзначена нагородами, відзнаками та подяками:
- Гриценко Валерій Павлович, в.о. директора, викладач нагороджений:
- почесною грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, підготовку кваліфікованих кадрів та з нагоди дня народження;
- нагрудним знаком Сумської міської ради «За заслуги перед містом ІІІ ступеня»;
- почесною грамотоюЦентрального комітету профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу виховання молодого підростаючого покоління, підтримку профспілкового руху і з нагоди професійного свята Дня будівельника;
- почесним знакомФедерація профспілок України «За розвиток соціального партнерства»;
- Ткаченко Неля Сергіївна, заступник директора з навчально-методичної роботи, викладач, нагороджена Пам’ятним орденом «Незалежна Україна» Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», Сумська паланка;
- Лях Михайло Вікторович, викладач, нагороджений Пам’ятним орденом «Незалежна Україна» Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», Сумська паланка;
- Чижов Олександр Ігорович, викладач, нагороджений грамотоюпроєкту «Всеосвіта» за ефективне та безпечне використання інформаційних технологій в педагогічній діяльності та підвищення професійної компетентності;
- Шипілова Ірина Юріївна, викладач, отримала подякуза активну участь в організації ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови;
- Удод Ірина Василівна, викладач, отримала подякуза активну участь в організації ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови;
- Лапко Світлана Василівна, викладач, отримала подяку за активну участь в організації ІХ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з англійської мови;
- Ткаченко ЮліяАнатоліївна, викладач, отримала подяку за активну участь в організації ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики;
- Скубко Наталія Олександрівна, викладач, отримала подякуза активну участь в організаціїVІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики;
- Скубко Наталія Олександрівна, викладач, отримала подяку за активну участь в організації ХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з математики;
- Приходько Ірина Сергіївна, викладач, отримала подякуза активну участь в організації VІІІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з математики;
- Приходько Ірина Сергіївна, викладач, отримала подякуза активну участь в організації Всеукраїнського конкурсу «Безпечний Інтернет 2.0», організованого освітньою платформою «На урок»;
- Доб’я Ольга Володимирівна, викладач, отримала подяку за високий професіоналізм та майстерність, виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовності, шанування культурних традицій та цінностей Всеукраїнського конкурсу-фестивалю (дистанційного) «Ми роду козацького діти!»;
- Василець Владислав Романович, викладач, отримав подяку за високий професіоналізм та майстерність, виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовності, шанування культурних традицій та цінностей Всеукраїнського конкурсу-фестивалю (дистанційного) «Ми роду козацького діти!»;
- Саєнко Денис Юрійович, викладач, отримав подяку за високий професіоналізм та майстерність, виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовності, шанування культурних традицій та цінностей Всеукраїнського конкурсу-фестивалю (дистанційного) «Ми роду козацького діти!»;
- Шевченко Ольга Юріївна, викладач, отримала подяку за високий професіоналізм та майстерність, виховання молодого покоління в дусі патріотизму, духовності, шанування культурних традицій та цінностей Всеукраїнського конкурсу-фестивалю (дистанційного) «Ми роду козацького діти!».
Виховна робота як невід’ємна складова освітньої діяльності коледжу у 2021 році була спрямована на розвиток патріотизму, соціальної свідомості та творчої реалізації та має наступні результати:
- Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Народна та декоративна іграшка» Міжнародної онлайн виставки-конкурсу «Країна майстрів» нагороджена Кожухова Катерина (студентка групи АП-18);
- Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Художній текстиль, ткацтво» Міжнародної онлайн виставки-конкурсу «Країна майстрів» нагороджена Гуріна Єлизавета (студентка групи ОД-8);
- Дипломом переможців у номінації «Аматорське мистецтво» ХІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Остапа Вишні нагороджені Дяченко Серафим та Данильченко Захар (студенти групи АП-18);
- Дипломом за зайняте І місце у номінації «Рисунок/Етюд з натури»конкурсу архітектурного рисунка «КАР 2021» в рамках VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти» нагороджений Куц Денис (студент групи АП-14);
- Дипломом за зайняте І місце у номінації «Архітектурна фантазія»конкурсу архітектурного рисунка «КАР 2021» в рамках VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти» нагороджена Попова Юлія (студентка групи АП-14);
- Дипломом за зайняте ІІ місце у номінації «Архітектурна фантазія»конкурсу архітектурного рисунка «КАР 2021» в рамках VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти» нагороджений Денисенко Олександр (студент групи АП-16);
- Дипломом за зайняте ІІ місце у номінації «Архітектурна фантазія»конкурсу архітектурного рисунка «КАР 2021» в рамках VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти» нагороджений Хмара Антон (студент групи АП-16);
- Дипломом лауреата І ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю «Ми роду козацького діти!» - 2021 у старшій віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» нагороджена Бобошка Ольга (студентка групи АП-20);
- Дипломом лауреата І ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю «Ми роду козацького діти!» - 2021 у старшій віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» нагороджена Капоріна Каріна (студентка групи АП-19);
- Дипломом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю «Ми роду козацького діти!» - 2021 у старшій віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» нагороджений Данильченко Захар (студент групи АП-18);
- Дипломом лауреата І ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу-фестивалю «Ми роду козацького діти!» - 2021 у старшій віковій категорії в номінації «Образотворче мистецтво» нагороджена Басараб Рімма (студентка групи АП-17);
- Дипломом VIВсеукраїнського конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини» в номінації «Об’ємно-рельєфна композиція» нагороджена Железняк Анна (студентка групи АП-18);
- Грамотою за зайняте І місце в обласному відбірковому етапі ІІ літньої Гімназіади України з дзюдо у ваговій категорії 81 кг нагороджений Андрущенко Ілля (студент групи Б-21).